חוזר 724

28/07/2011

חוזר הועד מס' 724

28   ביולי 2011

שלום רב,

1.      "פינה חמה"

א. לפינה חמה מחפשים מתנדבים,  להרצאות בנושאים שונים כגון; רפואה, תזונה, כספים, בריאות, ביטוחים, קולנוע, בישול, וכד'למפגשים לאוכלוסיההותיקה  המתקיימת פעמיים בשבוע בימים א + ד בשעה 16:00 אחה"צ בבי"ס מגן.
ב. טיול לקיסריה- מתוכנן טיול לקיסריה באוקטובר, כ- 30 תושבים מתוכננים לנסוע, אנו מציעים לחברים ותיקים נוספים שאינם משתתפים בפעילות "פינה חמה"  להצטרף לטיול המוצע. לקבלת פרטים נוספים , ניתן לפנות לסוניה– 054-7402774 או למשרד האגודה 6474090.
 

2.      מוקד שחר אמינות , נזקי צנרת , 1-700-70-71-71
במסגרת ביטוח המבנה שיש לכלל תושבי השכונה , זכאים התושבים לקבל שירות מחברת "שחר- אמינות " נזקי צנרת.
כאשר יש פיצוץ צנרת בדירה מתבקשים הדיירים להתקשר לחברה ולפתוח קריאת שירות, לשמור את מספר הקריאה ולעמוד מול החברה על מנת לקבל שירות והמשך טיפול במקרה של סגירת פתחים בקירות.
אנו מבקשים לידע אתכם כי קבלן האחזקה של האגודה איננו צריך לעשות זאת במקומכם, הוא יכול לסייע ביעוץ או בעזרה ראשונה, אבל לא נדרש וזה לא חלק מעבודתו לקשר בינכם לבין חברת האינסטלציה.
 

3.      הרחבות ושיפוצים– עצות והנחיות
א. חיסכון כספי במסגרת הוצאת היתר בניה ישנן חלק מההוצאות שניתן לחסוך, לדוגמא; אם בבית 5 יצאו לדרך עם היתר בניה ונדרשים להמציא מפת מודד או דוח יועץ קרקע ניתן לעשות שימוש חוזר בדוחות הללו ע"י דיירים בבתים סמוכים למשל בתים 4 ו- 6 ולהחזיר חלק יחסי לדיירים שהוציאו זאת לראשונה., כמובן ניתן לעשות זאת אם מדובר בכניסות נוספות באותו בנין.
שימו לב מדובר על סמיכות בהוצאת היתרי בניה ולאו דוקא כניסה שכבר בונה.
ב. מחפר או מעלון– בתיאום ולאחר אישור ממשרד האגודה
במסגרת חפירות לפני הרחבה או הכנסת מעלון להעלאות חריגות לדירות , הנכם מתבקשים לפנות למשרד האגודה על מנת לבדוק אם ינתן אישור לכך ותיאום בהתאם לכך.
רכבים שיעלו על המדשאות והמדרכות – יפונו מהם לאלתר ובעל הדירה ישא בעלויות.
 

4.      פניה למוקדים השונים –עיריה -106, פזגז, מפגעים שונים
בנושאים שונים הנכם מתבקשים לפנות לגורמים המתאימים על מנת לדווח על מפגע או תקלה.
אם ראיתם פנס רחוב שאינו דולק – יש לפנות למוקד 106 עם ציון המספר על העמוד ,
אם יש ריח של גז באוויר או ארון גז שבור הנכם מתבקשים לפנות ישירות לפזגז על מנת להתריע על הדליפה והתקלה. (במקרה של דליפה ניתן כמובן להודיע גם לנו)
מדרכות עירוניות משובשות- יש להתקשר למוקד 106 ולהודיע על המפגע.  כאשר פונים אלינו במקרה המצדיק טיפול חירום אנו נוהגים כך אולם כאשר מדובר בנושאים שציינו , הנכם מתבקשים להודיע על כך למוקדים המתאימים.