חוזר 736

15/03/2012

 

חוזר הועד מס' 736

15 במרץ   2012

שלום רב,

 

1.      אסיפת הסברה בנושא איטום הגגות
לאור פניות של תושבי האגודה, תתקיים אסיפת הסברה בנושאיישום פרוייקט איטום הגגות, ביום רביעי 21 במרץ 2012 בשעה 20:30. באולם בבי"ס מגן. ישתתפו באסיפהאנג'מיכאל מרטון , המהנדס שערך את המפרט ויגיע לתת תשובות לשאלות שיעלו בנושאים טכניים.  כמו כן,ישתתף עו"ד האגודהעמרי יקיר, למקרה שיעלו שאלות משפטיות לגבי חובתינו לתחזק את הגגות.
אנו קוראים לכל התושבים להגיע ולקחת חלק במפגש זה, שכן עדיין לאחר מספר אסיפות בנושאותחילת תהליך הגביה, קיבלנו פניות מדיירים שרוצים יותר פרטים על הפרוייקט, תוכנית יישומו, תכולת הפרוייקט וכד'.  זוהי הזדמנות נוספת לקבל את מירב המידע על הפרוייקט, להציג שאלות ולקבל תשובות. במפגש יקחו חלק חברי הועד הנוכחי וכן חברי הועדהקודמיםשהיו מעורבים ישירות בנושא.
לקראת תחילת העבודה השנה, אנו מזמינים את כלל התושבים, לבואלברר פרטים, ולשאול שאלות על כל תתי-הנושאים בפרויקט.

2.      תחבורה ציבורית – קו 40

ידוע לנו כי בימים אלה נכנסים שינויים המתקנים במעט את הנזקים שנגרמו מהרפורמה בתחבורה הציבורית. לצערנו

קו 40 לא נכלל בתיקונים.לפני מספר ימים היינו בפגישה בנת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים) שבה למדנו כי הדיון בקו 40 לא הסתייםעקב מחלוקות בתוך שכונת הדר יוסף. למרות זאת, ביקשנו להחזיר את הקו לשאר התוואי בצירים הראשיים, פנחס רוזן, בני אפריםושיטרית עד שתיפתר בעיית הדר יוסף. הענין לא נדחה על הסף אולם גם לא ניתנה לנו הבטחה כי הוא יוחזר. אנו נמשיך לעשות מאמצים להשיבו.

בינתיים קו 22 שיוכנסו בו תיקונים החל מהיום יכול לתת מענה חלקי לקו – 40.

3.      "בתים פתוחים"- אירוע חדש

ביום שבת, ה- 9.6.2012, בין השעות 10:00-18:00 נקיים בשכונה אירוע "בתים פתוחים".

במסגרת האירוע יוזמנו דיירי השכונה העוסקים - כתחביב או כמקצוע - במלאכה יצרנית כלשהי -ציור, פיסול, צילום, עיצוב, צורפות, קרמיקה, טקסטיל, קוסמטיקה, בישול, אפייה וכו',לפתוח את בתיהם לצורך הצגה ומכירה של תוצר כפיהם. 

במקביל - יתקיימו ברחבי השכונה, בדירות או במרחבים הציבוריים - סדנאות בתחומים שונים כמו אמנות, תנועה, ומוסיקה - בחינם או במחיר סמלי.

האירוע ילווהעל ידי מספר הרכבים מוסיקליים, אשר יופיעו במקומות מרכזיים בשכונה.

מפה של השכונה ובה פירוט היוצרים המשתתפים (כולל טלפון וכתובת) תפורסם לקראת וביום האירוע.

כל המעוניין להשתתף בחלק כלשהו של האירוע (הצגה ומכירת יצירות מקוריות; העברת סדנאות; הופעות מוסיקליות)            מוזמן לפנות בהקדם לרותי בארלי בטלפון 054-4891807 ו/או במייל ruty77@walla.co.il.

4.      מסיבת פורים
מסיבתפוריםהיתהמוצלחתורבתמשתתפים.אנומודיםלכלמישטרחועזרבהפקתהמסיבה, ומאחליםלנועודשניםרבותשלמסיבות.
 

5.      בזאר פסח – יתקיים ביום שבת 24/3/2012 בין השעות 10:00-14:00.
מי שמעונין להשאיר בתום הבזאר צעצועים, משחקי קופסא, ספרים וכד', מוזמן לעשות זאת ולהעבירם למעבר הכניסה למשרד, בארגזים או שקיות גדולות,  אנו נעביר אותם לבי"ס בדרום ת"א המעונין לקבלם.

בברכה, ועד האגודה